Elewacje, ocieplenia, docieplenia - Adam Ostrowski
Strona główna Usługi Remontowe Cennik Referencje Galeria Opinie Kontakt  

Opinie o nas

Podziel się swoją opinią dotyczącą naszej firmy. Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna i będzie widoczna dla innych osób odwiedzających naszą stronę. Pomoże nam to również polepszyć jakość świadczonych przez nas usług.Dodano: 29-02-2016 15:48 (Witold Grim)
Ocena:


Elewacja została wykonana w sposób profesjonalny, przy zachowaniu uzgodnionego zakresu robót i terminu. Z wykonanej przez Pana firmę pracy jestem bardzo zadowolony. Wasza fachowość, sumienność i rzetelność zasługują na słowa uznania. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Pana oraz wszystkich Pana współpracowników.Dodano: 26-02-2016 13:51 (Zbigniew Cholewka)
Ocena:


Firma bardzo rzetelna przy wykonywaniu robót elewacyjnych oraz dotrzymująca uzgodnionych terminów realizacji.
PolecamDodano: 05-03-2015 14:33 (POW "Tęcza")
Ocena:


Podopieczni i wychowawcy Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Tęcza" w Zawierciu, serdecznie dziękują Panu Adamowi Ostrowskiemu i jego współpracownikom za nieodpłatne wykonanie niezbędnego remontu w naszej placówce, który został przeprowadzony z wielkim oddaniem, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jeszcze raz z całego SERCA dziękujemy :-)Dodano: 01-06-2014 10:51 (Wojciech Gruca)
Ocena:


Firma godna polecenia. Elewacja wykonana wzorowo, dopracowany każdy szczegół. Fachowa i sympatyczna ekipa, która stawiała się w komplecie codziennie rano. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej pracy.Dodaj swoją opinię:

Ocena:
Imię i nazwisko:


Tel. kontaktowy: 0518 375 220 Projekt strony: Copyright ©2024